Lidhëse Perdesh Me Magnet Dizajn Litar Ngjyrë Bezhë 39 Cm

2.49

На залихама

Шифра производа: 1170505 Категорија:

Опис

Lidhës Perde Me Litar Tërheqës Dhe Magnete Të Fortë.
Diametri Gjatësia: 7×39 Cm
Përbërja 90% Poliester – 10% Magnet.