Plasteline “Doh” Set Waffles 13 Copë

7.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1187703 Категорија:

Опис

Bëni waffles me grupin e plotë të lodrave DOH! Paketa përfshin 10 enë brumi prej 25 gr, 1 hekur waffle dhe 13 pajisje shtesë.
Gjinia Djalë vajze
Mosha e sugjeruar 3 vjeç e lart
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Dimensionet e paketës 32x6x24 cm