Lugë Plastikë Transparente 15x8x4 Cm

0.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1191362 Категорија:

Опис

Lugë plastike transparente me dorezë ergonomike. Asistent i vlefshëm në gatim dhe ëmbëltore.
Ngjyra Transparente
Materiali Plastikë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 15x8x4 cm