Lule Dekoruese Anemoni Blu 40 Cm

1.79

На залихама

Шифра производа: 1189432 Категорија:

Опис

Lule Dekorative Me Kërcell Të Shkurtër, Blu Anemone.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Blu
Materiali Plastike