Lule Dekorative Trëndafil I Kuq Me Pika Vese 75 Cm

1.49

На залихама

Шифра производа: 1041072 Категорија:

Опис

Degë dekorative me kërcell të gjatë trëndafili të kuq me pika vese.
Kombinoni modele dhe madhësi të ndryshme për të dekoruar çdo cep të shtëpisë!
Ngjyra E Kuqe
Materiali Plastikë