Degë E Krishtlindje E Shkurtër Me Fije Gold 20×30 Cm

2.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1145563 Категорија:

Опис

Dega e Krishtlindjeve me degë të shkurtër dhe fier të artë.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike
*KUJDES! Mbajeni larg fëmijëve.
Gjatësia x Gjerësia 20×30 cm