Lule Krishtlindje E Bardhë Me Xixa 16 Cm

0.39

Нема на залихама

Шифра производа: 1133899 Категорија:

Опис

Dega e Krishtlindjeve me lule në të bardhë dhe gjethe me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E bardhë