Lule Dekoruese Me Gjethe Jeshile E Varur Me Lule Të Vogla Të Bardha 110 Cm

3.99

На залихама

Шифра производа: 1188428 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Me Gjelbërim Të Varur Me Lule Të Vogla Të Bardha.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Gjelbër
Materiali I Produktit Plastike