Lule Dekoruese Ngjyrë Kremi 28 Cm

0.79

На залихама

Шифра производа: 1157927 Категорија:

Опис

Lule Dekorative Me Kërcell Të Shkurtër, Krem.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Krem
Materiali I Produktit Plastike