Lule Dekoruese Krizantemus Rozë 53 Cm

0.79

На залихама

Шифра производа: 1054037 Категорија:

Опис

Lule Dekorative Me Kërcell Të Shkurtër, Krizantemus Rozë.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Rozë
Materiali I Produktit Plastike