Lule Dekoruese Orkide E Bardhë 100 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1106040 Категорија:

Опис

Lule Dekorative Me Kërcell Të Gjatë, Orkide Të Bardhë.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Bardhë
Materiali I Produktit Plastike