Lupe Metalike E Zezë 6 Cm

1.49

На залихама

Шифра производа: 1166170 Категорија:

Опис

Zmadhues me kurorë metalike dhe dorezë plastike. Zmadhohet deri në 6 herë.
Diametri i Lentes: 6 cm
* KUJDES! Mbani produktin larg nga rrezet e diellit direkte.
Materiali Metalike
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.