Kurore Qiriri Dekorative Jeshile Me Xixa

1.29

Нема на залихама

Шифра производа: 1181558 Категорија:

Опис

kurorë qiriri të Krishtlindjeve, bredhi me shkëlqim jeshil, renë ari, ëmbëlsira dhe topa të kuq.
Dekorim dhe shkëlqim i ndritshëm në çdo cep të shtëpisë!
Ngjyra E gjelbër
Materiali i produktit Plastike