Kurore Qiriri Dekorative Me Degë & Kokrra Të Kuqe 28 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1181570 Категорија:

Опис

Unaza e qirinjve të Krishtlindjeve, bredhi i gjelbër me borë, manaferrat e kuq dhe ëmbëlsirat.
Dekorim dhe shkëlqim i ndritshëm në çdo cep të shtëpisë!
Ngjyra E gjelbër
Materiali i produktit Plastike