Lidhëse Perdesh Me Magnet Dizajn Litar Ngjyrë Gri 38 Cm

2.49

На залихама

Шифра производа: 1180134 Категорија:

Опис

Lidhës Perde Dekorative, Gri Me Kordon Dhe Magnete Të Fortë.
Diametri X Gjatësia: 7×38 Cm.
Ngjyra Gri