Mbajtëse Qiriri Shandan Metalik I Zi 14×8 Cm

1.49

На залихама

Шифра производа: 1191210 Категорија:

Опис

Shandan Dekorativ, I Zi Metalik, Me Bazë Të Rrumbullakët Dhe Kuti Për Diametër Qiri 2 Cm.
Ngjyra E Zezë
Materiali I Produktit Metalike
Diametri X Lartësia 8×14 Cm