Kurore Qiriri Dekorative Me Boce Pishe & Kokrra Të Kuqe 18 Cm

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1181560 Категорија:

Опис

Unazë e vogël qiri me degë bredhi me borë, kone pishe dhe manaferra.
Vendoseni në një shandan të lartë ose të ulët me një qiri dhe dekorojeni festivit!
Ngjyra E gjelbër
Materiali i produktit Plastike