Kurore Qiriri Dekorative Me Boce Pishe & Kokrra Të Kuqe 24 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1181563 Категорија:

Опис

Unazë mesatare e qirinjve me degë bredhi me borë, kone pishe, ëmbëlsira dhe manaferrat.
Vendoseni në një pjatë ose tabaka me një qiri dhe dekorojeni festivit!
Ngjyra E gjelbër
Materiali i produktit Plastike