Skoç Me Ngjyra Ylberi Me Mbajtëse Në Formë Reje 2 Copë

1.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1181008 Категорија:

Опис

Baza për shirit ngjitës në formën e një reje dhe së bashku 2 ngjitëse, transparente dhe ylberi
Gjatësia x Gjerësia e bazës: 18×15 cm
Materiali: Plastikë
* KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.