Mbajtëse Telefoni Kundra Ujit E Zezë 19.5×11.5 Cm

1.49

На залихама

Шифра производа: 1157868 Категорија:

Опис

Kase rezistente ndaj ujit, mbron telefonin nga pikat e ujit, pluhurit dhe rërës. Me një kordon praktik për ta varur në qafë.
Materiali: PVC.
Gjatësia x Gjerësia 19.5×11.5 cm