Mbrojtëse Veshësh Gëzof I butë Pink

3.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1200170 Категорија:

Опис

Aksesorë veshjesh dimërore, për veshë mbrojtës vajzash nga gëzofi i butë rozë me paleta me hark dhe argjend.
Gjinia Vajzë
Ngjyra Rozë
Materiali Poliestër