Mbulesë Peme E Kuqe Me Babagjysh “Merry Christmas” 98 Cm

7.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1108089 Категорија:

Опис

Platforma e pemës së Krishtlindjes, e ndjerë e kuqe, me modelin e Santa Claus me sajë dhe dhurata dhe tubim ari në fund. Ka një diametër prej 98 cm.
Plotësisht plotëson dekorimin e pemës!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Poliestër