Figura Ngjitëse Flutura Shumëngjyrëshe Me Shkëlqim 3D 8 Copë

0.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1187615 Категорија:

Опис

Flutura 3D ngjitëse, shumëngjyrëshe, për album dhe fletore.
8 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Dimensionet e paketës 12.5×19.5 cm