Figura Ngjitëse Zemra Të Kuqe 20 Copë

0.79

На залихама

Шифра производа: 1188876 Категорија:

Опис

Zemra dekorative vetë ngjitëse, 1.5 cm të kuqe akrilike për të dekoruar fletoret, pajisjet dhe madje edhe kupën tuaj.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç