Dekorim Peme Njeri Bor, Babagjysh & Flokë Bore 4 Cm 12 Copë

3.49

На залихама

Шифра производа: 1124044 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, prej druri, në 3 modele të ndryshme, Santa Claus, thekon dhe burrë dëbore, në një kasë druri.
Ngjyra E Bardhë e Kuqe
Materiali i produktit Dru
Copa 12 copë