Mbajtëse Bojërash Ovale Për Pikture Me 9 Vende

0.89

На залихама

Шифра производа: 1050908 Категорија:

Опис

Mbajtëse bojërash ovale plastike me 9 pozicione dhe hapësirë ​​për përzierjen e ngjyrave.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra E bardhe
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.