Bredhi Vitit Ri Jeshil Me 991 Degë 2.1 M

99.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1156760 Категорија:

Опис

Pema e Krishtlindjeve, e gjelbër, me gjethe të dendura dhe 991 degë të integruara. Ka një bazë metalike dhe montim të lehtë.
Ngjyra E gjelbër
Diametri x Lartësia 1,20×2,10 m