Portofol Femrash Rozë 19×11 Cm

3.99

На залихама

Шифра производа: 1190636 Категорија:

Опис

Kuletë rozë për femra me detaje prej ari dhe zinxhir metali. Ka shumë vende për para, karta ose letërnjoftim.
Materiali: Pëlhurë sintetike
Ngjyra Rozë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 19.5×2.5×11 cm