Kuletë Shkolle E Zezë Me Xixa Me Zinxhir Gold 20.5x5x5.5 Cm

2.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1195910 Категорија:

Опис

kuletë shkolle e zezë me shkëlqim me zinxhir. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Ngjyra E zezë
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 20.5x5x5.5 cm