Portofol Shkolle Pink 15Nf36 20 Cm

3.49

На залихама

Шифра производа: 1019716 Категорија:

Опис

Këllëf shkolle me zinxhir, pa ndarës brenda, me një xhep të brendshëm me zinxhir në kapak, të serisë 15NF36 . Ideale për nxënësit e shkollës fillore dhe adoleshentët.
Materiali: Poliestër