Qese Për Letra A4 10 Copë

0.49

На залихама

Шифра производа: 6820005 Категорија:

Опис

A4 me hapje të tipit II dhe shpinë të bardhë.
Ngjyra Transparente
Dimensioni i Fletores A4
10 copë