Rreth Koke Fjongo E Kuqe 23 Cm

1.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1157253 Категорија:

Опис

rreth koke i Krishtlindjeve për fëmijë me hark të kuq dhe xixëllon.
Ngjyra E kuqe
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 20x3x23 cm