Santa Claus Set Flokë, Mjekër & Syze

8.99

На залихама

Шифра производа: 1122821 Категорија:

Опис

Një set që përfshin një parukë, mjekër dhe syze për tu maskuar si Babagjyshi juaj i preferuar dhe askush nuk do t’ju kuptojë.