Penela Kuq & Blu Set 16 Copë

2.49

На залихама

Шифра производа: 1040518 Категорија:

Опис

Paketa përmban 16 penelë blu dhe të kuq të sheshtë, me madhësi nga Nr. 1 në Nr. 18.
Gjinia Djalë Vajzë
Ngjyra Blu & e Kuqe
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.