Topa Dekorativë Ngjyrë Shampanjë Me Xixa & Mat 5 Cm 12 Copë

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1156369 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shampanje, mat, me shkëlqim dhe me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
12 copë