Vizore Të Ndryshme Ciklamin Set 3 Copë

1.29

На залихама

Шифра производа: 1157390 Категорија:

Опис

Përfshin 1 vizore 20 cm, 1 trekëndësh dhe një raportor të bërë nga materiali fleksibël të gjitha në ngjyrë ciklamin.
Gjinia Vajze
Ngjyra ciklamin
Copa 3 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.