Glob Qelqi Babagjysh Me Drita Led 12 Cm

1.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1185119 Категорија:

Опис

Dekorimi i Krishtlindjeve, kube qelqi në një bazë prej druri me Santa Claus dhe kone pishe, mbishkrim dhe ndriçim. Punon me 2 bateri LR44 (të përfshira).
Materiali i produktit Druri Xhami
Diametri x Lartësia 8×13 cm