Sticky Notes Në 4 Ngjyra 4.4×2 Cm 4×60 Fletë

0.69

На залихама

Шифра производа: 1038610 Категорија:

Опис

Paketa përmban 4 pako afishe letre me 60 fletë në të verdhë, blu të lehta, portokalli dhe rozë, me dimensione 4.4×2 cm