Shirit Dekorativ Me Fije Silver & Yje 7×300 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1123768 Категорија:

Опис

shirit argjendi dekorative e Krishtlindjeve.
Dekoroni vetëm ose në pemë dhe dekoroni në mënyrë unike!
Ngjyra Argjendi
Përshtatshmëria e moshës *KUJDES! Mbajeni larg fëmijëve.
Gjatësia x Gjerësia 3 m x 7 cm