Shirit Dekorativ I Kuq Me Yje 6×300 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1123769 Категорија:

Опис

shirit dekorative e Krishtlindjeve e kuqe.
Dekoroni vetëm ose në pemë dhe dekoroni në mënyrë unike!
Ngjyra E kuqe
Përshtatshmëria e moshës *KUJDES! Mbajeni larg fëmijëve.
Gjatësia x Gjerësia 3 m x 6 cm