Shirit Dekorativ Fije Jeshile Me Borë 8×300 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1083127 Категорија:

Опис

Kurorë dekorative e Krishtlindjeve me borë të gjelbër.
Dekoroni vetëm ose në pemë dhe dekoroni në mënyrë unike!
Ngjyra E gjelbër
Përshtatshmëria e moshës *KUJDES! Mbajeni larg fëmijëve
Gjatësia x Gjerësia 3 m x 8 cm