Shirit Letre Zbukurues Me Labela Të Ndryshëm 5 M X 5 Cm 1 Copë

0.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1185631 Категорија:

Опис

Shirit me 3 modele etiketash të zeza në të cilat mund të shënoni. Ngjiteni atë në artikuj, kalendarë, dhurata dhe pajisje shtesë. Ideale për punë artizanale dhe dekorim.
Ngjyra E zezë
Gjatësia x Gjerësia 5 m 5 cm