Shirit Letre Zbukurues Me Lule 5 M X 1.5 Cm 3 Copë

0.89

На залихама

Шифра производа: 1185624 Категорија:

Опис

shirit letre me lule dhe rozë. Pritini dhe ngjitni në objekte, kalendarë, dhurata ose ndërtime.
Ngjyra Shumëngjyrëshe
3 copë
Gjatësia x Gjerësia 5 m 1.5 cm