Shirit Letre Zbukurues “Rose Gold” 5 M X 1.5 Cm 3 Copë

0.99

На залихама

Шифра производа: 1185635 Категорија:

Опис

Shirit letre me shkëlqim ari rozë në 3 modele. Pritini dhe ngjitni në objekte, kalendarë, dhurata ose ndërtime.
Ngjyra Ari rozë
3 copë
Gjatësia x Gjerësia 5 m 1.5 cm