Shirit Dekorativë Ngjyre Shampanjë 8×300 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1166828 Категорија:

Опис

shirit dekorativ shampanje për Krishtlindje.
Dekoroni vetëm ose në pemë dhe dekoroni në mënyrë unike!
Ngjyra Shampanjë
Gjatësia x Gjerësia 3 m x 8 cm