Shishe Me Bojë “Tempera” E Bardhë 500 Ml

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1118923 Категорија:

Опис

Shishe Tempera White 500ml
Jo toksike. Përdoret në letër, dru, etj. Ajo thahet duke lënë një përfundim të përhershëm. Shkrihet në ujë. Shpëlajeni me ujë të ftohtë dhe sapun.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra E bardhë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.