Shishe Vaj Aromatik Aromë Lavander Me Shkopinj 150 Ml

4.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1128362 Категорија:

Опис

Shmangni Kontaktin Me Pëlhura Dhe Sipërfaqe, Vaji Mund Të Shkaktojë Njolla.
*Kujdes! Larg Fëmijëve, Mund Të Shkaktojë Acarim Të Lëkurës Dhe Syve.