Shtresë Kundër Mykut Për Fruta & Perime Jeshile 47×30 Cm

0.79

На залихама

Шифра производа: 1142101 Категорија:

Опис

Gjatësia x Gjerësia: 47×30 cm
Materiali: Plastikë.
– Mban freskinë e perimeve dhe frutave tuaja në frigorifer.
– Lejon qarkullimin e ajrit mbi ushqimin.