Stalaktite Dekorative Të Kuqe Me Xixa & Mat 14 Cm 6 Copë

2.99

На залихама

Шифра производа: 1026321 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, stalaktitet, të kuqe, mat, me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
Copa 6 copë