Stilolapsa “Bic” Me Ngjyra Blu, E Kuqe, E Zezë 6 Copë

1.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1156210 Категорија:

Опис

“Bic Round Stick” me shkrim të butë dhe majë 1.0 mm. me bojë të zezë, blu dhe të kuqe.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra E kuqe e zezë Blu
6 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.